jun 2024
14 jun van 13:00 tot 16 jun om 20:00 – SDO Korfbal Veldhoven, Valerie Beumer (vrijdag tot zondag)
19 jun van 20:00 tot 22:00 – Groepsraad Jubam Duizel (woensdag)
22 jun van 08:00 tot 23 jun om 23:00 – Klusdag en vrijwilligersavond Scouting Jubam, Janno Teunissen (zaterdag tot zondag)
28 jun van 13:00 tot 30 jun om 23:00 – Scouting Paulus Helmond Oost Dierdonk, Wendy van Dijk (vrijdag tot zondag)
jul 2024
6 jul van 13:00 tot 13 jul om 12:00 – De Ranas, Robin Leenders (zaterdag tot zaterdag)
13 jul van 13:00 tot 20 jul om 12:00 – Scouting Oirschot, Corne Kemps (zaterdag tot zaterdag)
20 jul van 13:00 tot 31 jul om 12:00 – Chiro Jochihe, Lars de Vogel (zaterdag tot woensdag)
aug 2024
12 aug van 09:00 tot 16 aug om 12:00 – Stichting Jeugdbelangen Duizel, Hanneke Oomen (maandag tot vrijdag)
16 aug van 13:00 tot 18 aug om 12:00 – Scouting Dick van Toor Valkenswaard, Jelke Hendriks (vrijdag tot zondag)
23 aug van 09:00 tot 25 aug om 23:00 – Opening speljaar weekend scouting Jubam, Nikita Ansems (vrijdag tot zondag)
sep 2024
2 sep van 09:00 tot 3 sep om 23:00 – Scouting Boxtel, Herman Roefs (maandag tot dinsdag)
7 sep van 13:00 tot 8 sep om 23:00 – Janno Teunissen (zaterdag tot zondag)
28 sep van 13:00 tot 29 sep om 18:00 – Naomy Kox (zaterdag tot zondag)
okt 2024
4 okt van 13:00 tot 6 okt om 23:00 – Donderdag welpen, Vince Vingerhoets (vrijdag tot zondag)
11 okt van 12:00 tot 13 okt om 23:00 – PIVO weekend Jubam, Chies van Esch (vrijdag tot zondag)
18 okt van 13:00 tot 20 okt om 18:00 – Buurtkamp Bladel, Ellen van Helmont (vrijdag tot zondag)
26 okt van 00:00 tot 23:59 – Klusdag scouting Jubam (zaterdag)
nov 2024
1 nov van 18:15 tot 23:45 – Vrijwilligersavond Jubam, Luuk Coolen (vrijdag)
2 nov van 09:00 tot 23:00 – EHBO cursus Jubam, Luuk Coolen (zaterdag)
8 nov van 13:00 tot 10 nov om 23:00 – Zaterdag welpen Jubam, Iris Rademakers (vrijdag tot zondag)
dec 2024
11 dec van 17:00 tot 23:00 – Buurtvereniging de Steenstraat Eersel, Stijn vd Ven (woensdag)
13 dec van 00:00 tot 15 dec om 00:00 – Scouts Jubam Duizel, Chies van Esch (vrijdag tot zondag)
mrt 2025
14 mrt van 13:00 tot 16 mrt om 23:00 – Zaterdag welpen Jubam, Iris Rademakers (vrijdag tot zondag)
jul 2025
5 jul van 13:00 tot 11 jul om 17:00 – Jong Nederland Zijtaart, Willem Timmers (zaterdag tot vrijdag)
19 jul van 13:00 tot 26 jul om 12:00 – Welpen Rover Crofts Groep Bilthoven, Tom Hoogendijk (zaterdag tot zaterdag)
aug 2025
11 aug van 09:00 tot 14 aug om 23:00 – Stichting Jeugdbelangen Duizel, Hanneke Oomen (maandag tot donderdag)
jul 2026
11 jul van 13:00 tot 18 jul om 12:00 – Jong Nederland Diessen, Anke Vugts Schriders (zaterdag tot zaterdag)